,

White Genocide Mantra in Lithuanian

White Genocide Mantra in Lithuanian:

Visi sako, kad egzistuoja RASINĖ problema. Sako, kad šią RASINĘ problemą galima išspręsti, jei trečiojo pasaulio gyventojai masiškai persikeltų gyventi į KIEKVIENĄ baltųjų žmonių apgyvendintą šalį, ir TIKTAI į baltųjų šalis.

Niderlandai ir Belgija yra lygiai taip pat tankiai apgyvendintos šalys kaip Japonija ar Taivanis, bet niekas nesiūlo Japonijai ar Taivaniui spręsti RASINĘ problemą įsileidžiant milijonus žmonių iš trečiojo pasaulio ir „asimiliuojantis“ su jais.

Visi sako, kad vienintelis sprendimas šiai RASINEI problemai tai KIEKVIENAI baltųjų žmonių šaliai – ir TIK baltųjų šalyse – „asimiliuotis“ mišriomis santuokomis su visais tais ne baltaisiais.

O ką jei aš pasakyčiau, kad yra tokia RASINĖ problema, ir šią RASINĘ problemą galima išpręsti tik jei šimtus milijonų nejuodų žmonių atvežti į KIEKVIENĄ juodųjų šalį ir TIKTAI į juodųjų šalis?

Kiek laiko prireiktų, kad kiekvienas suprastų, jog aš kalbu ne apie RASINĘ problemą. Aš kalbu apie galutinį JUODŲJŲ problemos išsprendimą?

Ir kiek laiko užtruktų kiekvienam normaliam juodajam tai pastebėti ir koks tik beprotis juodasis tam nepaprieštarautų?

Bet jei aš sakau šią akivaizdžią tiesą apie vykdomą genocidą prieš mano rasę, baltąją rasę, liberalai ir gerbiamieji konservatoriai sakys, jog aš esu nacis, kuris nori nužudyti šešis milijonus žydų.

Jie sako, kad jie prieš rasizmą. Bet iš tikrųjų jie prieš baltuosius.

Antirasistas – tai užkoduotas žodis, reiškiantis antibaltasis.

Jie propaguoja baltųjų genocidą.